Tworzymy filmy reklamowe, które działają

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc wypowiedzianych słów. Jeszcze więcej mówi obraz ruchomy, czyli film. Taki, który budzi emocje i przykuwa uwagę odbiorcy, jest najlepszą formą reklamy. My tworzymy takie filmy reklamowe, wobec których nie można przejść obojętnie. Filmy, które od emocji prowadzą w stronę pragnienia posiadania. Postaw na współpracę z nami i zapewnij sobie skuteczną promocję.

Pro-Invest – prezentacja inwestycji [2]

N-ice Group – prezentacja urządzenia

Dni Otwarte Salonu Urody Beata Trawińska

Produkcja filmów reklamowych

Niezależnie od tego, czy działasz na rynku B2B, B2C, czy produkujesz czy oferujesz usługi – skuteczna reklama jest zawsze dźwignią handlu. Ta wizualna szczególnie, ponieważ kupujemy oczami, a pierwsze wrażenie jest tym najważniejszym. Ale filmy reklamowe to więcej niż sam obraz. To historia, która oddziałuje na wiele zmysłów – odpowiednia kompozycja, układ kamery, kolorystyka, muzyka sącząca się w tle… to wszystko ma znaczenie dla ostatecznego odbioru.
Jeśli chcesz promować się w nowoczesny i skuteczny sposób – powierz wykonanie filmu reklamowego w ręce Flash Media Production. Warto z nami współpracować, bo produkcja filmów reklamowych jest dla nas więcej niż pracą. To nasza pasja i sposób na życie. I właśnie dlatego możesz nam zaufać.

Zajmiemy się Twoim filmem od A do Z

Koncepcja filmu
Scenariusz filmu reklamowego
Produkcja filmu
Montaż i opracowanie graficzne

Zaczniemy od opracowania koncepcji filmu. Porozmawiajmy o Twoim produkcie i pomyśle na jego promocję. Określmy wspólnie jego najważniejsze atuty, zastanówmy się nad kanałami komunikacji (reklama telewizyjna czy online?).

Przygotujemy scenariusz filmu reklamowego – tak, by akcja na planie toczyła się gładko i prosto do celu. Myślimy „poza pudełkiem” i szukamy nowych środków wyrazu. Ale wszystko w ramach konwencji odbioru, która pozwala na jasne przekazanie komunikatu reklamowego i wzbudzi potrzebę zakupu.

Zatroszczymy się o wszystko, co związane z produkcją filmu: od lokalizacji, przez scenografię, kostiumy, reżyserię, a nawet dobór modeli i aktorów. Oczywiście – wszystko w porozumieniu z Tobą – tak, byś miał pełną kontrolę nad tworzoną reklamą.

Montaż i opracowanie graficzne również jest po naszej stronie. Otrzymasz od nas więc gotowy produkt – zachwycający profesjonalizmem i kreatywnym pomysłem. Taki, który zapewni skuteczną reklamę na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto współpracować z Flash Media Production?

 • Doświadczenie

  Produkcją filmów reklamowych zajmujemy się od ponad dziesięciu lat. Nowoczesne technologie cyfrowej obróbki obrazu i dźwięku czy operatorskie triki, które sprawiają, że Twój produkt wygląda na ekranie doskonale znamy od podszewki.

 • Zaangażowanie

  Praca jest naszą pasją. Uwielbiamy tworzyć filmy, szczególnie te promocyjne. A pasja przekłada się na potężną wiedzę i stały rozwój. Możesz nam zaufać.

 • Profesjonalizm

  Pracujemy z najlepszymi i największymi firmami. Nie tylko w Polsce, ale i całej Europie oraz innych częściach świata, a także z agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Nie ma wyzwania, którego się nie podejmiemy.

 • Rzetelność

  To jedna z wartości, którą cenimy najbardziej. Dotrzymywanie terminów, troska o każdy detal na planie i poza nim… to u nas masz w standardzie.

 • Wszechstronność

  Wybierając nas, stawiasz na kompleksową obsługę – od pomysłu aż po jego pełną realizację.

 • Kreatywność

  Dla nas nie jest pustym frazesem, naprawdę. Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się, że filmy reklamowe na najwyższym poziomie są w zasięgu Twojej ręki.

Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pomysł na film reklamowy?
A może oczekujesz go od nas?
Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie.
Wspólnie znajdziemy środki wyrazu, które zapewnią Twojej firmie najlepszą promocję.

Informacje kontaktowe

Adres:
Ul. Św. Mikołaja 51/52 V piętro,
Wrocław 50-127, Poland

Telefony kontaktowe:
Biuro: (+48) 504 033 873,
Dział Techniczny: (+ 48) 602 590 017

Email: biuro@flashmp.pl

Skontaktuj się z nami
  Jak do nas trafić